Reset filtra

Kategórie:

Značka:

 

Potlač

Na zakúpený tovar zabezpečujeme potlač firemného loga. Tu nájdete základný popis jednotlivých technológii a ceny vám obratom pošleme v závislosti od počtu a typu objednávky.

 

Tampoprint

U nás najpopulárnejšia technológia potlače rekalmných predmetov. Používa sa na potlač takmer všetkých povrchov. Výborná pre potlač plastových výrobkov ako sú perá, zapaľovače, kľúčenky, ale používa sa aj na potlač kovu, skla, keramiky.

 

Rotačná sieťotlač

Používa sa pri tlači rotačných predmetov, ako sú hrnčeky, poháre, fľašky, termohrnčeky. Vhodná pre potlač skla, keramiky, plastu. Realizácia viacfarebnej tlače je závislá od tvarovej presnosti výrobku. Neodporúčame pre náročnú sútlač viacerých farieb.

 

Priama sieťotlač

Sieťotlač je možné použiť iba na rovné predmety. Odporúčame ju hlavne na potlač reklamného textilu, ako sú tričká, bavlnené tašky a podobne. Možnosť tlače do rozmerov A3. Pri potlači farebných tričiek je nutné používať ako základ bielu farbu a túto tlačiť samostatne. Z tohto dôvodu je cenník sieťotlače rozdelený na potlač na biely podklad a na farebný podklad. Cenník je platný iba pre tlač tričiek. Priamu sieťotlač na iné druhy reklamného textilu alebo reklamného tovaru je nutné kalkulovať na základe presnej špecifikácie.

 

Laser

Pri tejto technológii je logo vypaľované do povrchu reklamného predmetu. Dekor sa ďalej nefarbí, to znamená, že výsledná farba je určená podkladom predmetu. Používa sa na materiály: kov, plast, sklo, drevo, EVA.

 

Transférová tlač

Pri tejto technológii sa logo tlačí na prenosné médium a následne sa prenáša na dekorovaný povrch za použitia tlaku a tepla. Technológia vhodná pre tlač materiálov ako nylon a polyester, teda materiálov použitých pri výrobe väčšiny reklamných tašiek (nákupných, športových, cestovných, dokumentoviek). Často sa tiež používa na dekorovanie 5-panelových čiapok.

 

Strojové vyšívanie

Strojové vyšívanie sa používa na dekorovanie reklamného textilu ako sú tričká, polokošele, bundy, vetrovky, vesty a podobne. Cena výšivky sa kalkuluje podľa plochy (počtu stehov). Farebnosť loga nemá vplyv na cenu výšivky.

Copyright 2011 - 2022 ©